Polska Telefonia Cyfrowa stale promuje wśród klientów zamianę faktury papierowej na elektroniczną, m.in., oferując dodatkowe minuty oraz organizując bezpłatne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Już kilkaset tysięcy klientów korzysta z elektronicznej wersji dokumentów, a liczba e-faktur dostarczonych w tym roku przekroczyła 6 milionów.

W związku ze stale rosnącą popularnością elektronicznego obiegu dokumentów PTC przygotowała dostęp do faktury w formie elektronicznej również dla klientów biznesowych. Podobnie jak w przypadku klientów indywidualnych będzie można aktywować bezpłatną opcję przesyłania dokumentów na podany adres e-mail lub pobierać je po zalogowaniu się do samoobsługowego serwisu internetowego. Faktura jest udostępniana w popularnym formacie PDF i nie różni się wyglądem od papierowej wersji. Ma również taką samą moc prawną jako dokument księgowy. Przedsiębiorca może ją przechowywać w formie elektronicznej lub papierowej po wydrukowaniu.

Przejście na elektroniczną formę przekazywania faktury jest całkowicie bezpłatne. Klienci mogą dokonać zmiany samodzielnie po zalogowaniu się do serwisu internetowego iBOA lub przesłać odpowiednią dyspozycję listem e-mailem lub SMSem. Zlecenie będzie można również przekazać bezpośrednio swojemu doradcy lub konsultantowi w salonie.

Więcej informacji o fakturze w wersji elektronicznej oraz sposobach jej aktywacji jest dostępnych na stronie www.t-mobile.pl/biznes.