Play po raz pierwszy staje się jednym z głównych partnerów WOŚP – identyfikując się z działaniami Fundacji prowadzonej przez Jurka Owsiaka – operator wesprze organizację XX Finału, który odbędzie się 8 stycznia 2012 pod hasłem – „Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą”.

Play wprowadza także specjalnie dedykowaną usługę – teraz doładowując konto w wybranych ofertach Play na Kartę można stale wesprzeć Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – nie tylko w dniu Finału.

Promocja „Wspieram WOŚP” rusza 15 grudnia 2011 r. i polega na tym, że Play przekazuje równowartość 5% doładowań klienta z danego miesiąca na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Korzystanie z usługi jest całkowicie bezpłatne, zarówno SMS aktywacyjny, jak i przekazywanie środków na podstawie sumy doładowań nie obciąża użytkownika Play, 100% kwoty doładowania trafia na konto użytkownika.

Usługa jest dostępna dla następujących ofert na kartę w Play:

Play Fresh Lubię To Play Online na Kartę Aby wesprzeć akcję, wystarczy wysyłać wiadomość SMS o treści „TAK” na bezpłatny numer 8070. Zostanie ona uruchomiona w ciągu 24h od momentu wysłania SMS-a, a doładowania zostaną zliczone za cały miesiąc kalendarzowy. Usługa wymaga potwierdzenia chęci uczestnictwa raz w miesiącu. Wprowadzeniu usługi towarzyszy kampania promująca wspólną akcję Play i WOŚP, która startuje 08.01.2012 Kampania będzie obejmowała następujące media: TV, outdoor, prasa, Internet. Przygotowała ją agencja Grey.

Jednocześnie powstał spot wizerunkowy z udziałem Jurka Owsiaka, który będzie emitowany od 24.12.2011. Ideą filmu jest pokazanie siły wzajemnej komunikacji oraz mocy prawdziwych emocji, które towarzyszą akcji WOŚP. Bohaterami spotu są różni, często odmienni od siebie ludzie, połączeni wspólną sprawą – wszystkich łączy wspólna energia, pozytywne emocje, a co najważniejsze wspólny cel. Nocna podróż ulicami Warszawy prowadzi do wielkiego finału z udziałem Jurka Owsiaka. W drodze tej bohaterom towarzyszy deszcz serc.

Więcej informacji na stronie Play.pl.

2011-12-14-Regulamin-usługi-Wspieram-WOŚP